+420 603 466 901 penzion@penzion707.cz

Budete se k nám rádi vracet

Vícelůžkové pokoje

Těšit se u nás můžete na ubytování ve tří, čtyř a šestilůžkových pokojích. Některé je možno doplnit přistýlkou nebo třeba postýlkou pro  vaše mimi – tu nevozte, máme pro vás připravenu. Každý pokoj je vybaven kompletním sociálním zázemím. Vícelůžkáčů máme, jak už to v penzionech bývá, nejvíc – konkrétně 5. V popisech níže na ne mrkněte podrobněji.

Pokoj číslo 1.

Jednička je třílůžkový pokoj s možností jedné přistýlky. Tedy ideální pro čtyřčlenné rodiny nebo třeba čtyři kámoše, kteří si vyrazí na hory. Páry nebo páry s dítětem tu budou mít dost prostoru na vše, co si s sebou vezmou. Od trekového vybavení až po maxibalení plen či sunaru.

Pokoj číslo 2.

Na dvojce máme čtyři plnohodnotná lůžka. Manželské a poschoďové dvoulůžko. Takže opět ideální pro rodinky a jim podobné. V tomto krásném rohovém pokoji je spousta světla a z okna můžete vyskočit takřka přímo na Jizerskou magistrálu.

Pokoj číslo 5.

Na pětce si užijete. Má celkem šest lůžek, ale ne tak ledajakých. Dvě jsou schovaná v hřebeni střechy a přístupná po našem adrenalinovém žebříku. Nebojte, všechno je zcela bezpečné. Každopádně je pětka krásný prostorný pokoj, kde se pohodlně ubytuje velká rodinka nebo parta kamarádů.

Pokoj číslo 6.

Ve třetím podlaží pod střechou je šestka. Čtyřlůžkový pokoj velkorysé rozlohy, kde se budete cítit jako doma.

Pokoje číslo 6. a 7. mají společné sociální zázemí.

Pokoj číslo 7.

Se sedmičkou je to velmi podobné s tím rozdílem, že je šestilůžková. Chcete vzít svým dětem na hory kamarády? Žádný problém, pro vás je šestka jako dělaná.

Pokoje číslo 6. a 7. mají společné sociální zázemí.

Šestka a sedmička

Tyhle pokoje mají jedno specifikum. Tím je prostorná herna pro děti. Oba jsou proto naprosto ideální pro rodiny s dětmi, kdy chtějí mít rodiče o svých ratolestech stálý přehled. Hernu totiž můžete zabezpečit a neproklouzne vám ani myš.

Ať víte, do čeho jdete

Rychlá galerie ubytování u nás. Další podrobnosti k jednotlivým pokojům najdete na dalších stránkách.
Přehledné ceníky ubytování jsou TADY

 

Rezervace

 

Penzion 707

Josefův důl 707
468 44 Josefův Důl
Česká Republika

+420 603 466 901
E info@penzion707.cz

Share This